Lezyne RADAR DRIVE stražnje svjetlo s radarom
Lezyne RADAR DRIVE stražnje svjetlo s radarom
Inovativno stražnje svjetlo s najnovijom radarskom tehnologijom. Široki raspon detekcije upozorava na nadolazeća vozila do udaljenosti od 150 metara s brzinom 8-131 km/h s 35° kutom emitiranja radarskih valova, što dovoljno pokriva i tipične zavoje na cestama.SK upute za uporabu nalaze se u kartici MANUAL.
|
Konstruirane leće i optika za izvrsnu vidljivost
|
|
Povezivanje s aplikacijom Lezyne Radar App i cikloračunalima s ANT+ sučeljem
|
|
Aplikacija Radar nudi vizualna i zvučna upozorenja i kontrolira povezana svjetla
|
|
Kratko treptajuće upozorenje automatski se aktivira kada se približavaju vozila
|
|
Univerzalni remen sigurno se pričvršćuje na većinu oblika cijevi sjedala
|
|
Izdržljiva i elegantna konstrukcija
|
| Vrsta napajanja | USB-C |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Povezivost | Bluetooth i ANT+ |
| Broj načina rada | 7 |
| Svjetlina | 300 lm |
| Trajanje baterije | 20 sati |
| Vodootpornost | IPX7 |
| Dimenzije | 78 x 48.9 x 47.6 mm |
| Težina | 122 g |
| Sadržaj pakiranja | svjetlo s radarom, univerzalni remen, D-post i aero post adapter za cijev sjedala |
| ID porizvoda | 371553 |
Varijanta Lezyne RADAR DRIVE zadné svetlo s radarom
Dobrý deň.
Je možné svetlo spárovať s Lezyne Mega XL,alebo garmin fenix6?
ďakujem
Dobry den, zariadenie je kompatibilne so zariadeniami s vhodnou konektivitou a samozrejme moznostou zobrazenia radarovych hlaseni - tou podla specifikacie Lezyne zial zariadenie Mega XL nedisponuje.
S Garmin Fenix 6 hodinkami je sparovanie bezproblemove.
Varijanta Lezyne RADAR DRIVE zadné svetlo s radarom
Dobry den, prosim Vas, da sa svetlo pripojit ku hodinkam Coros?
Dobry den, prosim, o aky presne model hodiniek sa jedna? Dakujem.
Hodinky su Coros Apex Pro verzia
Dobry den, ospravedlnujem sa za neskorsiu odpoved - ale zial kompatibilita je u vyrobcu nepotvrdena, ci uz s Variou alebo podobnymi produktami od konkurencie, vratane Lezyne
Varijanta Lezyne RADAR DRIVE zadné svetlo s radarom
Dobry den, je mozno svetlo pripojit ku Garmin hodinkam?
Dobrý deň,
Áno je to možné ak hodinky podporujú zobrazenie radaru.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Lezyne RADAR DRIVE zadné svetlo s radarom
Dvoumio sam se između ovoga i Garmina Varia 515. Uzeo sam Lezyne jer: dizajn mi se više sviđa od Garminove viseće falusa, ali to je čisto subjektivno. Ima USB C, Varia 515 ima micro USB (za 10 godina bi bio u redu). Lezyne ima 300 lumena, Varia 515 ima 65 lumena.
Automatski prevedenoInače, besprijekorno radi s rubnim računalom.
Jedina mana je gumena traka koja se pričvršćuje na sat. Iako je bolja od Garmina, ipak je samo gumica... moglo se nešto napraviti za držač po toj cijeni. Ne znam još je li baterija realna, do sada sam imao samo 2 putovanja s njim... možda ću kasnije dodati još. Ukratko... zadovoljstvo
Varijanta Lezyne RADAR DRIVE zadné svetlo s radarom
Malo veći, ali ima dulji vijek trajanja baterije od Garmina i još više snage. Može se savršeno upariti s Garmin GPS-om. Može se jednostavno postaviti, ažurirati...
Automatski prevedeno